T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2012 YGS-LYS

2012 YGS-LYS SONUÇLARI

2012 ÜNİVERSİTE YERLEŞME SONUÇLARI
SIRA ADI SOYADI YERLEŞTİĞİ YER
1 OĞUZCAN YILDIRIM ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2 BETÜL AKGÜNEY GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi
3 AYBARS DENİZ SÖNMEZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
4 BEYZA TUĞÇE AYDIN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi/Tıp
5 UFUK KOCA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği
6 KERİM GÖKARSLAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
7 TAHA HUZEYFE AKTAŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
8 FATMA YAĞMUR ERBAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İnşaat Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
9 GİZEM YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
10 MUHAMMED AYKUT KESKİN İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (Tam Burslu)
11 İBRAHİM GÖRGÖZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
12 CAN ERİM HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
13 ÖMER TEKİN İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (Tam Burslu)
14 EMRAH AKKOÇ GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
15 CEYLAN KİY KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
16 ŞERİFE ELİF ÖZUĞUR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
17 YAŞAR SEMİH TOLUKHAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Endüstri mühendisliği
18 EGE DENİZ ÇORAKAY İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
19 ABDULLAH BURAK BOZGAÇ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi/Tekstil Mühendisliği (İngilizce)
20 BEGÜM KÜLTÜR KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen Fakültesi/Kimya (İngilizce) (Tam Burslu)
21 İREM BULUT BÜLENT ECEVİT (ZONGULDAK KARAELMAS) ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK)/Diş Hekimliği Fakültesi
22 DENİZ BARAN İNCEOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
23 ERDEM ZUHAL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
24 MUSTAFA CİHAT ÇELİKÖZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
25 SİNAN OKUNAKOL GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
26 İBRAHİM TOPRAK ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
27 NUR DİLARA CEYLAN MEVLANA ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Tıp Fakültesi
28 HASAN TAYYİB ÖZDEN GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
29 BORAN HAMDİ SİVRİKAYA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
30 GİZEM AKDENİZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Diş Hekimliği Fakültesi
31 KÜBRA SARIOĞLU YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Makine Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
32 MUHAMMET KIPLAPINAR BÜLENT ECEVİT (ZONGULDAK KARAELMAS) ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK)/Tıp Fakültesi
33 FIRTINA KÜÇÜK KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen Fakültesi/Matematik (İngilizce) (Tam Burslu)
34 OĞUZHAN KIRLANGIÇ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
35 MUSAB BİLAL GENCER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji
36 HİLAL GARİP İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
37 UTKU OĞUZMAN İ. D. BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)
38 ASLINUR MERYEM SOYYİĞİT BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (%50 Burslu)
39 OĞULCAN PARLAR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi/Tıp (İngilizce)
40 SİNEM GÜNDOĞDU ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
41 ORKUN DEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
42 ONUR BÜYÜKKIYICI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
43 BURAK AYAR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
44 ERDİNÇ DURAK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
45 TUNAHAN YILMAZ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
46 GÖKÇE KIRYAMAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Diş Hekimliği Fakültesi
47 ÖMER FARUK ÖZDEMİR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
48 ÖZGE AKIN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
49 MERVE GÜLMEZ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
50 SERPİL MERİÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
51 SİBEL ÇINAR BÜLENT ECEVİT (ZONGULDAK KARAELMAS) ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK)/Tıp Fakültesi
52 EYÜP NUMAN EREN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi
53 BÜŞRA ZENGİN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (%50 Burslu)
54 ESRA BAYRAKTAR GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
55 HAYDAR ERYILMAZ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
56 YUNUS EMRE VURAL GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
57 GÖKHAN AYTEKİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
58 YASİN EMRE ÖZBAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
59 SALİH TÜYSÜZ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
60 MEHMET AKİF GÜÇLÜ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
61 MUHAMMET ALİ DEMİR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği (İngilizce)
62 MEVLÜT GÜNGÖR GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
63 HASAN AKBAŞ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektrik Mühendisliği
64 BÜŞRA DİLARA KARACA MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Diş Hekimliği Fakültesi
65 AHMET YASEVİ KÜÇÜK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik
66 SELMAN YAKUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
67 ADİL YILDIZ TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Uçak Mühendisliği (Tam Burslu)
68 MURAT CAN ÜNAL YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (Tam Burslu)
69 ABDULLAH SELMAN MAHMUT ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
70 İZZET ALTUN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
71 CİHAT KURT MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
72 MEHMET EFE BALLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Uçak Mühendisliği (İngilizce)
73 İŞTAR AYBİKE KAYA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi/Tekstil Mühendisliği (İngilizce)
74 ANIL GÖRKEM GÜNDÜZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ/Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu/Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü
75 NİSA DEMİRBOŞNAK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
76 MUSTAFA ÇAĞATAY AYDIN İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi (Tam Burslu)
77 MİHRİBAN ŞİMŞEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
78 FURKAN GÜRSOY TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 04.03.2016 - Güncelleme: 19.08.2022 11:22 - Görüntülenme: 7472
  Beğen | 0  kişi beğendi