T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Erasmus DESIBOOK

May

Erasmus+ Programı kapsamında yürüttüğümüz Desibook projesi ile İtalya ve İspanya’da öğrenci hareketliliğimizi gerçekleştirdik.

Ekm

Erasmus+ KA220 kapsamında yürüttüğümüz projemiz DESİBOOK için ikinci öğretmen toplantısını Yunanistan’ın Katerini kentinde gerçekleştirdik. Toplantıya müdür baş yardımcımız Metin Toprak, proje koordinatörü öğretmenlerimiz Filiz Sekreter ve Nüket Aksu Güngör katıldılar. 

 

Ekm

Erasmus+ projemiz DESIBOOK kapsamında, Erasmus Günleri (Erasmus Days) temalı proje panımuzu hazırlayarak tüm okula projemizi sunduk. İkinci bir etkinlikle ise öğrencilerimiz Türk ve Dünya Edebiyatı roman kahramanları kimliğine bürünerek projemizi arkadaşlarına ve öğretmenlerine tanıttılar.  #erasmusplus #erasmusdays2023

May

Erasmus+ projemiz DESIBOOK kapsamında 21-26 Nisan 2023 tarihleri arasında, Roma ve Barselona’da gerçekleşen “Ship of Books for Barcelona” öğretmen eğitimi faaliyetimiz tamamlandı. 

Ekm

Erasmus+ KA220 kapsamında, İtalya'dan Pegaso Online Üniversitesi koordinatörlüğünde yürüteceğimiz proje İspanya, Yunanistan ve Bulgaristan ortaklığı ile gerçekleştirilecektir.