T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Erasmus STEPs

Ock

Erasmus+ "STEPS Towards Ecological Planet" projemizin bir etkinliğini daha tamamladık. Çevre Okuryazarlığı Programı Eğitici Eğitimi, Finladiya, İspanya ve Hırvatistan'dan gelen öğretmenlerle okulumuzun proje yürütücüsü öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşti. Avrupa Yetişkin Eğitimi Ağı üyesi olan Yuva Derneği'nin eğitmenleri eşliğinde gerçekleşen eğitimde öğretmenlerimiz Sürdürülebilirlik ve Çevre Okuryazarlığı ile İklim Okuryazarlığı konularında bilgi ve deneyim geliştirdiler. İspanya'da gerçekleşecek öğrenci değişimi çalışmasına hazırlıklar tamalandı. 

Ock

Erasmus+ projemiz "STEPS Towards Ecological Planet" kapsamında Çevre Okuryazarlığı Programı Eğitici Eğitimi okulumuz evsahipliğinde başladı! 

Kas

Erasmus+ projemiz "STEPS Towards Ecological Planet" Finlinadiya'da gerçekleştirilen öğretmen toplantısı ile çalışmalarına başladı! 

 

Ekm

Erasmus+ KA220 kapsamında yürüteceğimiz projemiz Finlandiya, İspanya ve Hırvatistan ortaklığı ile gerçekleştirilecektir. Proje, öğrenci ve öğretmenlerin çevre konularında bilinç ve bilgilerini artırmak ve onlara davranışlarını kalıcı olarak değiştirme becerileri sunmak amacıyla okullarda çevre eğitiminde iyi uygulamalara erişim sağlamayı hedeflemektedir.