T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

Olimpiyatlar

YIL ORGANİZASYON ALAN DERECE ÖĞRENCİ
         
2022 11. Avrupa Kızlar Matematik Olimpiyatı Matematik Gümüş Madalya Melek Güngör
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Biyoloji Bronz Madalya Işıl Çanım
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Fizik Bronz Madalya Yusuf Berk Akçay
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Bilgisayar Gümüş Madalya Hüseyin Burak Gürdal
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Bilgisayar Kış Kampı Nil Zeren Doğan
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Gümüş Madalya Ahmet Berat Şahin
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Bronz Madalya Mustafa Keskes
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Matematik Gümüş Madalya Ahmet Kerem Kaya
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Matematik Gümüş Madalya Kaan Bilge
         
2022 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Matematik Bronz Madalya Melek Güngör
         
2021 Antalya Ulusal Matematik Olimpiyatı Matematik Altın Madalya Berk Sel
         
2021 Antalya Ulusal Matematik Olimpiyatı Matematik Altın Madalya Muharrem Eren Kesim
         
2021 Antalya Ulusal Matematik Olimpiyatı Matematik Gümüş Madalya Mehmet Bora Gınalı
         
2021 Antalya Ulusal Matematik Olimpiyatı Matematik Gümüş Madalya Kaan Bilge
         
2021 Antalya Ulusal Matematik Olimpiyatı Matematik Bronz Madalya Mesut Kılıç
         
2021 Antalya Ulusal Matematik Olimpiyatı Matematik Bronz Madalya Tunahan Hamza Kurt
         
2021 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Matematik  Milli Takım Berk Sel
         
2021 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Matematik  Milli Takım Melek Güngör
         
2021 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Biyoloji Gümüş Madalya Cem Tatar
         
2021 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Gümüş Madalya Ahmet Berat Şahin
         
2021 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Bronz Madalya İrem Öztürk
         
2020 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Bronz Madalya Ahmet Berat Şahin
         
2020 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Bronz Madalya Emrullah Yamaklı
         
2020 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Bronz Madalya Eif Şahin
         
2020 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Gümüş Madalya Esra Mahmud
         
2020 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Kimya Gümüş Madalya İrem Öztürk
         
2020 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama  Biyoloji Gümüş Madalya Ebrar Beyza Aydın
         
2019 16. Uluslararası Gençler Bilim Olimpiyatı Kimya Bronz Madalya Burak Furkan Martin
         
2019 3. Uluslararası Metropol Şehirler Olimpiyatları Kimya Gümüş Madalya Ömer Coşkun
         
2018 TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları 2. Aşama Bilgisayar Bronz Madalya Oktay Özel
         
2018 50. Uluslararası Kimya Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Batuhan APA
         
2018 3. Uluslararası Metropol Şehirler Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Ömer Coşkun
         
2018 52. Uluslararası Mendeleyev Kimya Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Batuhan APA
         
2017 49. Tayland´da Düzenlenen Uluslararası Kimya Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Sinem Seleme ÖVÜNÇ
         
2017 49. Tayland´da Düzenlenen Uluslararası Kimya Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Ömer Faruk BİÇER
         
2017 49. Tayland´da Düzenlenen Uluslararası Kimya Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Batuhan APA
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Altın Madalya Sinem Seleme ÖVÜNÇ
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Altın Madalya Serhat Emre ÇOBAN
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Gümüş Madalya Ömer Faruk BİÇER
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Emirhan ESEN
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Fatih ALBAYRAK
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Recep Fatih KANDAZ
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Lale KAYA
         
2015 Tübitak 23. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Bronz Madalya Nilay ERKAN
 

 

     
2015

4.Avrupa Kızlar Matematik Olimpiyatı

Matematik Gümüş Madalya Melike Ayşegül KARA 
         
2015 56. Tayland´da Düzenlenen Uluslararası Matematik Olimpiyatları Matematik Gümüş Madalya Halil İbrahim GÜLLÜK 
         
2015 Balkan Matematik Olimpiyatları Matematik Bronz Madalya Halil İbrahim GÜLLÜK 
         
2014 55. Düzenlenen Uluslararası Matematik Olimpiyatları Matematik Gümüş Madalya Halil İbrahim GÜLLÜK 
 

 

     
2014

Tübitak 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları

Matematik Altın Madalya Halil İbrahim GÜLLÜK  
         
2014 Tübitak 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Gümüş Madalya Atalay DEMİRAY
         
2014 Tübitak 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Muhammed Enes ÇEVİK
         
2014 Tübitak 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Bronz Madalya Atakan Hilmi FIRAT
         
2014 Tübitak 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Bronz Madalya Abdullah TAŞ
         
2014 Tübitak 22. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Bronz Madalya Melike Ayşegül KARA
         
2013 Tübitak 21. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Altın Madalya Ahmet Harun Özdemir
         
2013 Tübitak 21. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Gümüş Madalya Muhammed Enes Çevik
         
2013 Tübitak 21. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Merve Kurt
         
2013 Tübitak 21. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Gümüş Madalya Yunus Tunçbilek
         
2013 Tübitak 21. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Bronz Madalya Fatih Soğukpınar
         
2013 47th International Mendeleev Chemistry Olympiad Kimya Bronz Madalya Ahmet Harun Özdemir

 

       
2012 Tübitak 20. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Ahmet Harun Özdemir
         
2012 Tübitak 20. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya Melih Mustafa Ceylan
         
2012 Tübitak 20. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Bronz Madalya Yunus Tunçbilek
         
2012 Tübitak 20. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Bronz Madalya Merve Gülle
         
2012 Tübitak 20. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Bronz Madalya Sidar Çöpür
         
2011 Uluslararası Biyoloji Olimpiyatları Biyoloji Gümüş Madalya İzzet Altun
         
2010 Tübitak 18. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Gümüş Madalya İzzet Altun
         
2010 Tübitak 18. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Gümüş Madalya Fatih Ayar
         
2010 Tübitak 18. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Bronz Madalya Mustafa Ebrar Aktaş
         
2009 Tübitak 17. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Bronz Madalya Eda Uzun
         
2009 Tübitak 17. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Gümüş Madalya Destina Mantar
         
2009 Tübitak 17. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Bronz Madalya Fatih Ayar
         
2009 20. Uluslararası Biyoloji Olimpiyatı (Japonya) Biyoloji Bronz Madalya Alime Gökçe Kocaarslan
         
2008 Tübitak 16. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Bronz Madalya Alime Gökçe Kocaarslan
         
2005 Tübitak 13. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Altın Madalya Mehmet Murat Sevim
         
2005 Tübitak 13. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Altın Madalya Altuğ Alkan
         
2005 Tübitak 13. Ulusal Bilim Olimpiyatları Bilgisayar Bronz Madalya Deniz Yörükoğlu
         
2005 46. Uluslararası Matematik Olimpiyatı (ABD) Matematik Gümüş Madalya Mehmet  Murat Sevim
         
2003 Tübitak 11. Ulusal Bilim Olimpiyatları Bilgisayar Bronz Madalya  
         
2003 Tübitak 11. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Gümüş Madalya Duygu İlke Nartok
         
2003 Tübitak 11. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Bronz Madalya Fehim Esen
         
2003 Tübitak 11. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Gümüş Madalya Fırat Özdemir
         
2003 Uluslararası Bilgisayar Olimpiyatı (ABD) Bilgisayar Gümüş Madalya Abdullah Akçe
         
2003 14. Uluslararası Biyoloji Olimpiyatı (Rusya) Biyoloji Gümüş Madalya Duygu İlke Nartok
         
2002 Tübitak 10. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Bronz Madalya  
         
2000 Tübitak 8. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Gümüş Madalya Murat Balaban
         
1999 Tübitak 7. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Bronz Madalya Aslıhan Demirkaya
         
1999 Tübitak 7. Ulusal Bilim Olimpiyatları Bilgisayar Marmara Bölgesi Üçüncülüğü Arif Çanakoğlu
         
1999 Tübitak 7. Ulusal Bilim Olimpiyatları Bilgisayar Marmara Bölgesi Birinciliği Serkan Özdemir
         
1999 Tübitak 7. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Marmara Bölgesi Birinciliği Engin Pehlivanoğlu
         
1999 Tübitak 7. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Gümüş Madalya Engin Pehlivanoğlu
         
1998 Tübitak 6. Ulusal Bilim Olimpiyatları Biyoloji Marmara Bölgesi İkinciliği Merdim Sönmez
         
1998 Tübitak 6. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Marmara Bölgesi Birinciliği Aslıhan Demirkaya
         
1998 Tübitak 6. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Marmara Bölgesi Üçüncülüğü Ali Kerem Birinci
         
1993 Tübitak 1. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Bronz Madalya Utku Tülemen
         
1993 Tübitak 1. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Marmara Bölgesi İkinciliği Utku Tülemen
         
1993 Tübitak 1. Ulusal Bilim Olimpiyatları Fizik Marmara Bölgesi Üçüncülüğü Cem Omurtlak
         
1993 Tübitak 1. Ulusal Bilim Olimpiyatları Matematik Marmara Bölgesi Birinciliği Yunus Emre Erdemli
         
1993 Tübitak 1. Ulusal Bilim Olimpiyatları Kimya Marmara Bölgesi İkinciliği Zekeriya Küçükdurmaz
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 22.04.2022 12:27 - Görüntülenme: 15643
  Beğen | 5  kişi beğendi