T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2013 YGS-LYS

1 FEYZA ZENGİN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
2 BAHADIR KARAYEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
3 BAVER BÜNYAMİN TÜTÜN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
4 EMİR AYCAN BEDEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
5 AYÇA ATAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
6 İSMAİL ERAY ÇELİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi/Tıp
7 GİZEM EREN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
8 FATMA BAŞAK BURÇAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
9 NAFİYE DURAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
10 YAĞMUR ARSLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
11 NUR HİLAL DURUKAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
12 İPEK ÇALIK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
13 FEYZA GÜLAĞIZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
14 DAMLA YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
15 BÜŞRA ÇIRAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
16 BUKET ASLAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
17 KADİR TEZER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
18 BÜŞRA ARICAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
19 SUDE ZEYNEP MUTLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
20 MEHMET SAİT ORAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
21 UMUT KÖMÜRCÜ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
22 YAVUZ SELİM KÖMEK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
23 İDİL ÖZTÜRK MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
24 SERHAT KAĞAN DEMİRKOL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
25 MUHAMMET ENES ÇETİN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
26 VEYSEL BERKAY ANGAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Tıp Fakültesi
27 KORAY ŞEN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Tıp Fakültesi
28 ENDER CAN EROĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Tıp Fakültesi
29 HASAN KERİM YILMAZ GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
30 YAVUZ FURKAN YAZICIOĞLU GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi (Sivil Lise-Erkek)
31 NİYAZİ AKAY AKDERE KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Tıp Fakültesi
32 MUZAFFER ENES PEHLİVAN GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi
33 SÜLEYMAN BATUHAN KAÇAR EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
34 BURAK BAYRAKTAR EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
35 BURAK GÜLERYÜZ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
36 DEFNE FLORA GÖY TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
37 MEHMET UMUT ONDU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
38 SİDELYA ECEM YİĞİT TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
39 BEYZANUR ULU ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
40 ŞERİFE MAHİN SU ELİAÇIK İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
41 ZEYNEP SÜEDA ÇELİK YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (Tam Burslu)
42 ALİHAN AYATA BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (%50 Burslu)
43 BENGÜSU ÖZCAN SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi/Sanat ve Sosyal Bilimler Programları (İngilizce) (Tam Burslu)
44 FATMA ELİF ALBAYRAK KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi/Medya ve Görsel Sanatlar (İngilizce) (Tam Burslu)
45 MİRAY MURATOĞLU KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (İngilizce) (Tam Burslu)
46 MUHAMMED AKBULUT İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
47 IRMAK KAVASOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
48 ELİFSU BALCI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
49 METEHAN TUĞRA YAZDIÇ KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Ücretli)
50 DOĞA ÖZÇEP ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
51 ÖMER TAHA KELEŞ ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
52 EŞREF TEMEL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
53 OĞUZHAN AKAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu)
54 EGE SU ACAR KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
55 KUBİLAY ÇAMLI İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
56 BURAK AKAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi/Uzay Mühendisliği (İngilizce)
57 MERVE GÜLLE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
58 KÜBRA ALBAYRAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Makine Fakültesi/Makine Mühendisliği
59 MELİKE DEMİRCİ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
60 MEHMET FURKAN AYDIN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
61 AHMET HAYDAR DÖNMEZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
62 ÖZGÜR EMRE ULUDAĞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İÖ)
63 AHMET BERKE BORA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce)
64 MERVE KURT BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji (İngilizce)
65 OLGUN DEMİR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi
66 CEM ÖZTÜRK İNGİLTERE NOTTINGHAM ÜNİVERSİTESİ / İNSAN GENETİĞİ (HUMAN GENETICS)
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 02.08.2013 - Güncelleme: 23.07.2018 10:46 - Görüntülenme: 5552
  Beğen | 0  kişi beğendi