T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2011 YGS-LYS

  AD SOYAD KAZANDIĞI FAKÜLTE
1 ŞEVKET BERKAY KILIÇ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Fen Fakültesi/Fizik (Tam Burslu)
2 OĞUZ YAZGAN GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi
3 KÜBRA GÖKÇE TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Tıp Fakültesi
4 BUSE POYRAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
5 MERT CAN ÇÜÇEN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
6 BURAK CENİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
7 FURKAN ALCAN TERCİH YAPMADI
8 OSMAN BARIŞ KÜÇÜKERDEM KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (Tam Burslu)
9 SİBEL İNCEOĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
10 EREN AKBEN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
11 ERSİN AKBULUT İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
12 ERDİNÇ KARACA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
13 BÜŞRA DUDU TERCİH YAPMADI
14 MUHAMMED BURAK YILDIZ TERCİH YAPMADI
15 SELİM SAFA ASLAN GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Askeri Tıp Fakültesi
16 MELEK ARSLAN TERCİH YAPMADI
17 MEHMET YURDAKUL TERCİH YAPMADI
18 AHMET ALİ DİNLER BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
19 KEREM YOLCU MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
20 ELİF KILIÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
21 EMRE PEHLEVAN MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
22 UĞURCAN KALENDEROĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (Tam Burslu)
23 ŞİNASİ DÜNDÜ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
24 İBRAHİM HANBABA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
25 MERT TİFTİKCİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
26 UBEYDULLAH ÖZTÜRK DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
27 BAHADIR ARSLAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Tıp Fakültesi
28 ONUR ALTIN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mimarlık Fakültesi/Mimarlık
29 ABDULLAH HARUN ALKOÇ TERCİH YAPMADI
30 CEVAT ERKİBAŞ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
31 YUSUF BERK AKBAŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
32 ANIL DOĞAN ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
33 HABİBE GÜNEŞ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
34 EZGİ AYDINOĞLU İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği
35 OĞUZHAN EMRE PARLAK GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hukuk Fakültesi
36 MELİHCAN SAVAŞCI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
37 GÜLAY YALÇINKAYA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
38 OZAN ŞAHİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
39 UĞURCAN IRICIOĞLU BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
40 AGAH KALYONCUOĞLU MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
41 AYLİN KARABACAKOĞLU SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (%50 Burslu)
42 AHMET GÜNERİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
43 FATİH CAN AKAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp
44 ATILAY SÖNMEZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/İşletme Fakültesi/İşletme Mühendisliği
45 FURKAN ARMAĞAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
46 EREN SAYDAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Kimya-Biyoloji Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
47 DÖNDÜ CEREN SUNA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
48 ÖZDEN CANÖZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Tıp Fakültesi/Tıp (İngilizce)
49 MEHMET MENDERES BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
50 METE TURANİ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İngilizce)
51 NURBANU HİNDİOĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
52 FATİH DOĞAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
53 KADİR TÜRKSOY BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
54 SELMA ŞENGÜN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
55 CENK GACEMER İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
56 EFECAN ÇEKİÇ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
57 GİZEM PEHLİVAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
58 BEGÜM ÖZEMEK SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (Tam Burslu)
59 ADEM ÖZTEL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Cerrahpaşa Tıp Fakültesi/Cerrahpaşa Tıp (İngilizce)
60 CANSU ÇAKIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/İstanbul Tıp Fakültesi/İstanbul Tıp
61 İLHAN GÖREN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
62 SEDA KARACAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik Mühendisliği
63 AYŞE BÜŞRA ÖZCAN TERCİH YAPMADI
64 CABİR AKIN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/Tıp Fakültesi
65 SERCAN KARATAŞ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
66 HAKAN ŞAHİN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
67 MERVE DURMAZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Tıp Fakültesi
68 BURAK ŞEKER TERCİH YAPMADI
69 ALPER ERMİŞ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
70 KÜBRA BOZKURT MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
71 BURAK BİLİR MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Tıp Fakültesi (İngilizce)
72 EMİNCAN KAYA SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi/Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (%50 Burslu)
73 SAMET KESKİN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
74 YASİN BAYRAK BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
75 FATİH AYAR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği
76 ORHAN AYDİN TERCİH YAPMADI
77 RANA KAVAL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
78 M.GÖNENÇ AYDOĞAN University of Colorado at Boulder Molecular, Cellular & Developmental Biology USA
79 DESTİNA MANTAR University of California, Berkeley USA
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 07.06.2018 11:28 - Görüntülenme: 3379
  Beğen | 0  kişi beğendi