T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2010 YGS-LYS

  Adı Soyadı YERLEŞTİĞİ OKUL
1 TUĞÇE GÜVEN CERRAHPAŞA TIP İNG.
2 AHMET ALPEREN BULUT ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK
3 İSMAİL ŞİMŞEK CERRAHPAŞA TIP İNG.
4 ALİME GÖKÇE KOCAARSLAN HACETTEPE İNG. TIP
5 SEDEF ÇORUK ÇAPA TIP
6 CEM ÖZDEMİR HACETTEPE İNG. TIP
7 MUHAMMET HALİL TOPRAK BOGAZİÇİ İKTİSAT
8 BAHADIR PAMUK BOGAZİÇİ ENDÜSTRİ MÜH.
9 ERKAN EROL BOĞAZİÇİ BLG.MÜH.
10 MUHAMMED HABİB ÖNEN CERRAHPAŞA TIP İNG.
11 FURKAN ÇAM CERRAHPAŞA TIP İNG.
12 MAHMUT TALHA ARSLAN KOÇ ENDÜSTRİ MÜH. (TAM BURSLU)
13 İREM KARATAŞ ÇAPA TIP
14 ALPER ERDOĞAN ÇAPA TIP
15 DENİZ KAVASOĞLU ÇAPA TIP
16 BEGÜM YILMAZ ÇAPA TIP
17 GÖKHAN TAŞKIN CERRAHPAŞA TIP İNG.
18 SEMİH AKBAYRAK BOĞAZİÇİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
19 SÜVEYBE YILDIZ ÇAPA TIP
20 GÖKHAN AKAY BOĞAZİÇİ ENDÜSTRİ MÜH.
21 SEVA ÖZTÜRK ÇAPA TIP
22 CÜNDÜLLAH TORUN ÇAPA TIP
23 ONUR POYRAZ BOĞAZİÇİ EKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
24 HİLAL ÖZDEMİR BOĞAZİÇİ BLG. MÜH.
25 HASAN BASRİ YILMAZTÜRK BOĞAZİÇİ BLG. MÜH.
26 SELAHATTİN ATABAY BOGAZİÇİ ENDÜSTRİ MÜH.
27 FATMA HAKKOZ ÇAPA TIP
28 İREM ZEHRA ACAR ÇAPA TIP
29 ÖMER ULUSAL BOĞAZİÇİ BLG. MÜH.
30 TUĞBANUR TOSUN ÇAPA TIP
31 HİLAL ADİL ÇAPA TIP
32 GİZEM MARDİNOĞLU MARMARA TIP İNG.
33 AHMET CAN ACAR BOĞAZİÇİ İKTİSAT
34 ILKA DİLAY ALP ÇAPA TIP
35 ESRA ERSAN KOCAELİ TIP
36 MERVE KARACA ÇAPA TIP
37 EMREHAN AYDOĞAN CERRAHPAŞA TIP
38 YASİN PALA ÇAPA TIP
39 BUSE BUZ BOĞAZİÇİ BLG.MÜH.
40 İBRAHİM SALİH GEÇER ÇAPA TIP
41 EMRE UĞURLU ÇAPA TIP
42 ELİF NUR BAYNAL KOCAELİ TIP
43 CANSEL ÇELENK KOCAELİ TIP
44 ÖMER KORKMAZ DOKUZ EYLÜL TIP
45 ALİ YAZKAN DOKUZ EYLÜL TIP
46 BURAK ERDEN CERRAHPAŞA TIP İNG.
47 BURAK ÜTÜK MARMARA TIP İNG.
48 EMRAH AKGÜL İTÜ BLG.MÜH.
49 CEMAL KAYMAK GÜLHANE TIP
50 MEHMET GÜZEL KOCAELİ TIP
51 BUŞRA YILDIZ BEZM-İ ALEM TIP
52 GİZEM SEMİZ İTÜ ENDÜSTRİ MÜH.
53 MUSTAFA ÖNAL ULUDAĞ TIP
54 MURAT ÇELİK 18MART ÇANAKKALE TIP
55 BÜŞRA HACER KÜÇÜKKAYA ULUDAĞ TIP
56 FAHRÜNNİSA YILMAZ BOĞAZİÇİ GENETİK
57 BAYRAM OKUR DİCLE TIP
58 İLKNUR AYDAR YOZGAT BOZOK ÜNV. TIP
59 ABDULLAH ENES ÇELİK GÜLHANE TIP
60 ERDİ KARAHAN KOCAELİ TIP
61 ECE ELİF BAYKAL TERCİHTE BULUNMADI
62 MUHAMMED EMİN CEYLAN KOCAELİ TIP
63 EREN UĞUR SEVİM İTÜ BLG.MÜH.
64 TARIK DEMİR İTÜ UÇAK VE UZAY BLM.
65 HALİL ÖMER SAFİ ZONGULDAK TIP
66 TUGAY EMRE YÜCEDAĞ İTÜ MAKİNA MÜH.
67 NEVZAT FURKAN BAY TERCİHTE BULUNMADI
68 AYŞE NUR MANGAN KTÜ TIP
69 EDA UZUN CERRAHPAŞA TIP
70 GÖKHAN KARABAĞ BOĞAZİÇİ İŞLETME
71 NEBİL CAN BOZTEPE İTÜ GEMİ İNŞAAT MÜH.
72 ONUR AKSOY ACIBADEM TIP
73 OĞUZHAN ÖZLÜ YILDIZ ENDÜSTRİ MÜH.
74 BERKANT CEN İTÜ KİMYA MÜH.
75 OKAN ŞANLI BAHÇEŞEHİR ÜNV. BLG. MÜH. (TAM BURSLU)
76 SERDAR NAİR BİLKENT MATEMATİK (TAM BURSLU)
77 ORKUN KART GAZİ ENDÜSTRİ MÜH.
78 FATİH İLTER İSTANBUL ÜNV.ENDÜSTRİ MÜH.
79 ÖMER FARUK ENGİN BOĞAZİÇİ İŞLETME
80 DAMLA EZGİ AKÇORA TERCİHTE BULUNMADI
81 ALİ VUSLAT ÖZEN TERCİHTE BULUNMADI
82 FURKAN KORHAN DURSUN TERCİHTE BULUNMADI
83 TİMUR ÖZDEMİR İST.ÜNV. MAKİNA MÜH.
84 HABİB SEVİMLİ TERCİHTE BULUNMADI
85 MUHAMMED MUSTAFA AYDOĞAN TERCİHTE BULUNMADI
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 07.06.2018 11:28 - Görüntülenme: 5647
  Beğen | 0  kişi beğendi