T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2009 ÖSS

  ADI SOYADI Yerleştiği   Üniversite
1 Arda KÜÇÜKGÜVEN Hacettepe   İng.Tıp
2 Onur KALINAĞAÇ Boğaziçi Endüstri Müh.
3 Burak MERGEN Cerrahpaşa   İng.Tıp
4 Bilal SADIKOĞLU Cerrahpaşa   İng.Tıp
5 BAHATTİN TOZYILMAZ ODTÜ   Bilgisayar
6 Ayhan ÇENE Boğaziçi   Bilgisayar Müh.
7 Muhammet   Salih TARHAN İst.Çapa   Tıp
8 Ender   Eren ÖZÇELİK Cerrahpaşa   İng.Tıp
9 Ali   Can GÖKSEL Boğaziçi   Bilgisayar Müh.
10 Sedat   Boğaziçi Elektronik  Müh.
11 Burak   Cerrahpaşa   İng.Tıp
12 Ömer YILMAZ Boğaziçi   Elektronik  Müh.
13 Tevhide   Ekin SÜT Hacettepe   İng.Tıp
14 Esra HANEDAR Cerrahpaşa   İng.Tıp
15 Ahmet ÇELİK Boğaziçi   Bilgisayar Müh.
16 Özgün BAL Boğaziçi   Elektronik  Müh.
17 Nevzat KAHVECİ İst.Çapa   Tıp
18 Ramazan ALAN Boğaziçi   Endüstri Müh.
19 Muhammed   İbrahim ÖZSÜER İst.Çapa   Tıp
20 Tuğba KARA İst.Çapa   Tıp
21 Önder ERİN Sabancı   Ünv. Mühendislik
22 Mehmet KÖSTEK Cerrahpaşa   İng.Tıp
23 Bahar AKPINAR İst.Çapa   Tıp
24 Yusuf ELÇİÇEK İst.Çapa   Tıp
25 Zilan KARADAĞ İst.Çapa   Tıp
26 Abdullah METİNER Boğaziçi   Makine Müh.
27 Eren BOLDAZ İst.Çapa   Tıp
28 Murat GARLI İst.Çapa   Tıp
29 Alper ZAFER Boğaziçi   İnşaat Müh.
30 Batuhan KURTOĞLU İst.Çapa   Tıp
31 Hafize   Esma ÖZELBAŞ Boğaziçi   Bilgisayar Müh.
32 Mert   Alp AYDIN Sabancı   Ünv. Mühendislik
33 Gökselin BELELİ Cerrahpaşa   Tıp
34 Şebnem KAYA Cerrahpaşa   Tıp
35 Senanur ŞANLI Cerrahpaşa   Tıp
36 Osman   Alp BAYKUT Ege   Ünv.Tıp.
37 Ufuk ÇAĞLAR Cerrahpaşa   Tıp
38 Filip PASLANMAZ Cerrahpaşa   Tıp
39 Serhat ÖZTÜRK Bilkent   ünv.Bilgisayar Müh.
40 Samed   Cihad ÇELİK Marmara   İng.Tıp.
41 Sercan ALICI ODTÜ   Endüstri Müh.
42 Güler ÇOKTAŞ İTÜ   Elektronik Müh.
43 Gamze BAĞRAN Marmara   İng.Tıp.
44 Ali KARABUDAK Ege   Ünv.Tıp.
45 Şevket DUMAN Ege   Ünv.Tıp.
46 Fırat KAYA Tercih   yapmadı.
47 Yılmaz BEKDEMİR İTÜ   Bilgisayar Müh.
48 Muharrem KOCADERE Boğaziçi   Fizik
49 Selin BAYBURT Acıbadem   Ünv.Tıp.
50 Merve DERMENCİ İst.Bilim   Ünv.Tıp
51 Alican RÜŞEN Kocaeli   Ünv.Tıp
52 Muhammet   Hakan HORZUM Bilkent   ünv.Makine  Müh.
53 Volkan GÜRLER Ege   Ünv.Tıp.
54 Lütfi   Alperen YÜKSEK İTÜ   Elektronik  Müh.
55 Duygu DARISAPI İTÜ   Endüstri Müh.
56 Bilal GÜLTEKİN İTÜ   Elektronik  Müh.
57 ORKUN DİNÇ Kocaeli   Ünv.Tıp
58 Ali   Osman ÇİÇEK Çanakkale   Tıp
59 Sena BEYZADEOĞLU Çanakkale   Tıp
60 Yasemin UZUN Sabancı   Ünv. Mühendislik
61 İsmail   Serkan AKER Zonguldak   Tıp.
62 Cemil   Emre YURTSEVEN KTÜ   Tıp
63 Murat   Erdem ALP Düzce   Tıp
64 Seda BAYTEKİN Tokat   Tıp
65 Munise   Meral YASSA İst.Ünv.Diş   Hekimliği
66 Merve DEMİR Tercih   yapmadı.
67 Gizem ÜRÜT İst.Ünv.Diş   Hekimliği
68 Suedanur UYGUN Marmara   Diş Hekimli
69 Berçem   Melike GÖKHAN Marmara   Diş Hekimli
70 Numan ERMİŞ İTÜ   Kontrol Müh.
71 Cansu SARI Marmara   Eczacılık
72 Burak TEMİZ Tercih   yapmadı.
73 Oğuz BÖLÜK Tercih   yapmadı.
74 Osman   Hulusi TAKCI Tercih   yapmadı.
75 Doğan KURT Marmara   Endüstri Müh.
76 Gamze   Naz SOMUNCU Tercih   yapmadı.
77 Savaş YILMAZERLER Gebze   Yük.Tekn.End.Elektronik
78 Cem ERDOĞAN Tercih   yapmadı.
79 Burhan ÖZEN İTÜ   Metalürji Müh.
80 Yunus ESEN Tercih   yapmadı.
81 Hakan KIRIMLI Kültür   Üniversitesi Genetik (Burslu)
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 07.06.2018 11:28 - Görüntülenme: 3665
  Beğen | 0  kişi beğendi