T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2007 ÖSS

  AD SOYAD KAZANDIĞI OKUL
1 Mert Can KARACAN İTÜ ENDÜSTRİ
2 Nergiz HAYTURAL BOĞAZİÇİ KİMYA
3 Beril KIRAĞASI BOĞAZİÇİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ
4 Aslı Işıl CANIBEK SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
5 Naz DOĞAN SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
6 Mahmut ÖĞREK İTÜ BİLGİSAYAR
7 Enes ŞAFAK SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
8 Gökhan MURALI BİLKENT ENDÜSTRİ BURSLU
9 Vefa ATANSAY İSTANBUL ÜNV. TIP
10 Burak TOPAL İTÜ KONTROL MÜH.
11 Hakan Cem BOĞAZİÇİ BİLGİSAYAR
12 Şükriye DOĞAN 19 MAYIS ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
13 Orhun SEVİLMİŞ İTÜ İŞLETME MÜH.
14 Dorukhan ARDAĞ BOĞAZİÇİ İNŞAAT MÜH.
15 Osman TAŞÇI İTÜ İŞLETME MÜH.
16 Meliha DUMAN İTÜ BİLGİSAYAR
17 Mustafa ÖZTÜRK IŞIK ÜNV.SAYISAL PROGRAMCILIĞI BURSLU
18 Mustafa Abdullah HAKKOZ GALATASARAY ÜNV. BİLGİSAYAR
19 Fatma Elif TERZİ İTÜ İŞLETME MÜH.
20 Işıl GÖKDEMİR KOCAELİ ÜNV. TIP
21 Volkan DİNÇ 9 EYLÜL ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK
22 Sinan CAN BOĞAÇİÇİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK
23 Hasan AYAN ODTÜ İNŞAAT
24 Ersagun Tunç GÜLMEZ İNÖNÜ ÜNV. TIP
25 Hakan PEHLİVAN KOÇ ÜNV.MAKİNA(İNGİLİZCE)
26 Uğur GÜRE GALATASARAY ÜNV. ENDÜSTRİ
27 Ali Can ETİLİ BOĞAZİÇİ BİLGİSAYAR
28 Elçin ERGİN ODTÜ ENDÜSTRİ
29 Sıla EREN SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ BURSLU
30 Furkan HİSOĞLU ANKARA ÜNV.
31 Nisan AĞCA İTÜ BİLGİSAYAR
32 Aybüke KILIÇASLAN İTÜ İŞLETME MÜH.
33 Furkan AKBAŞ İST. ÜNV. CERRAHPAŞA TIP
34 Batuhan ÜSTÜN İST. ÜNV. CERRAHPAŞA TIP
35 Menekşe Gizem SAYGI YILDIZ TEKNİK ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
36 Onur EKŞİ KOCAELİ ÜNV.TIP
37 Halit BAYER KOÇ ÜNV.ENDÜSTRİ BURSLU(İNGİLİZCE)
38 Cem KAPLAN HACETTEPE ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH. (İNGİLİZCE)
39 Savaş BİRDAL SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
40 İsmail ERDEM MİMAR SİNİN ÜNV.GÜZEL SAN. MİMİRLIK
41 Emre ŞİMDİ İTÜ BİLGİSAYAR
42 Tuba BAYRAM İST. ÜNV. TIP
43 Ali TAŞ SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
44 Mirac YALLIHEP İTÜ TELEKOMİNİKASYON
45 Erdem YILMAZ BOĞAZİÇİ BİLGİSAYAR
46 Bahadır GÜLŞEN İTÜ GEMİ İNŞAAT VE GEMİ MAKİNA
47 Burak Ekin DALBAYRAK HACETTEPE ÜNV. TIP
48 Burcu ERTÜTEN HACETTEPE ÜNV. TIP
49 Bekir BARAN KOÇ ÜNV.ELEKTRİK-ELEKTRONİK
50 Merve TOKA SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ(BURSLU)
51 Altemurcan Kahraman KURŞUNLU BOĞAZİÇİ  MAKİNA
52 Abdüsselam GENÇ İST. ÜNV. CERRAHPAŞA TIP
53 Rıfat ÇAVDAR İTÜ UÇAK MÜH.
54 Cihagir ODABAŞ İTÜ ELEKTRİK
55 Ersin TÜYSÜZ HACETTEPE ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
56 Raişit YELMEN BİLKENT ENDÜSTRİ BURSLU
57 Rukiye Dilara TEKİN DİCLE ÜNV. TIP
58 Davut Can HESAPÇI SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ BURSLU
59 Emel EŞER İST. ÜNV. TIP
60 Abdürrahim SOĞANLI SABANCI MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ
61 Buğra Kaan HEKİM BOĞAZİÇİ ENDÜSTRİ
62 Ekin Revşan PARLAK İST. ÜNV. TIP
63 Emre SARI BİLKENT BİLGİSAYAR BURSLU
64 Berk POLAT BOĞAZİÇİ MATEMATİK
65 Ümmü Gülsüm BEKTAŞ İTÜ ENDÜSTRİ
66 Furkan BULUT İST. ÜNV. TIP
67 Kerem ÖZTÜRK İST. ÜNV. TIP
68 Deniz TEMÜR BOĞAZİÇİ MAKİNA
69 Ali Enes ÖZTÜRK BOĞAZİÇİ MAKİNA
70 Abdurrahman HOCAOĞLU ODTÜ MAKİNA
71 Burak AYDIN DİCLE ÜNV. TIP
72 Yusuf KARABEYAZ İTÜ BİLGİSAYAR
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 07.06.2018 11:28 - Görüntülenme: 4104
  Beğen | 0  kişi beğendi