T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2005 ÖSS

  ADI VE SOYADI KAZANDIĞI OKUL BURS DURUMU
1 Caner Demirpolat SÜ Mühendislik Üstün başarı
2 Fatih Kıralioğlu BÜ Elektrik-Elektronik  
3 Zeynep Baş HÜ Tıp İng.  
4 Selcan Tuncay SÜ Ekonomi Yönetimi Üstün başarı
5 Mustafa Oymak Koç Endüstri Burslu
6 Kıvılcım Öztürk SÜ Mühendislik Onur burslu
7 Derya Karakaya Gata Tıp  
8 Mehmet Ali Gülden ODTÜ Elektrik-Elektronik  
9 Haris Akarsu ODTÜ Elektrik-Elektronik  
10 Deniz Yörükoğlu SÜ Mühendislik Üstün başarı
11 Ece Egemen SÜ Mühendislik Onur burslu
12 Yavuz Çavdar İTÜ Bilgisayar  
13 Fatih Canıtez BÜ Endüstri  
14 Mehmet Murat Sevim BÜ Bilgisayar  
15 Merve Bodur BÜ Makine  
16 Tayfun Atalar Bilkent Endüstri Burslu
17 Müslüm Fırat İkikardeş Hacettepe Tıp İng.  
18 Gizem Dilber BÜ Makine  
19 Özge Aydınlı SÜ Mühendislik Onur burslu
20 Ahmet C.Gezmişoğlu ODTÜ Elektrik-Elektronik  
21 Ali Deniz Gülaçtı Bilkent Endüstri Burslu
22 İsmail Tanıl ODTÜ Elektrik-Elektronik  
23 Recep Orhan ODTÜ Elektrik-Elektronik  
24 Yunus Alıcı BÜ Makine  
25 Yıldız Koca Bilkent Moleküler Biyoloji  
26 Mustafa Sezer Soysal BÜ İşletme  
27 İslam Tete İTÜ Elektronik  
28 Sercan Yüksel İÜ Çapa tıp  
29 Seval Işık Koç Endüstri Müh. (Burslu)  
30 Özlem Kaya İÜ Çapa tıp  
31 Ahmet Erkam Saraç Bilkent İktisat Burslu
32 Kadircan Şener ODTÜ Endüstri  
33 Alpcan Utku BÜ İşletme  
34 İbrahim Alper Kaya İÜ Çapa tıp  
35 Fatih Akın Bayraktar İTÜ Telekomünikasyon  
36 Deniz Öztürk BÜ İnşaat  
37 Kağan Baştimar ODTÜ Makine  
38 Fatih Yaman İÜ Çapa tıp  
39 Çiğdem Çetin İÜ Çapa tıp  
40 Altuğ Alkan BÜ Elektrik-Elektronik  
41 Efkan Onur Coşan Cerrahpaşa Tıp  
42 Abdulkerim İnal İTÜ Kontrol  
43 Özgür Öztürk BÜ İşletme  
44 Ender Akgül ODTÜ Makine  
45 Abdulhak Demir İTÜ Endüstri  
46 Mehmet Ali Yayla Cerrahpaşa Tıp  
47 Kerem B. Çırakman Cerrahpaşa Tıp  
48 Fatih Kırçın MÜ Tıp İng.  
49 Ömer Ataç MÜ Tıp İng.  
50 Mustafa Şen GATA Tıp  
51 İsmail Kuruca Mar. Ü. Bilgisayar İng.  
52 Mehmet Cihan Örnek BÜ İnşaat  
53 Özcan Akyazı Bilkent İşletme Burslu
54 Erdem Ateş İTÜ Makine  
55 Halim Kerim Baş BÜ İnşaat  
56 Gökhan Özkan ODTÜ İnşaat  
57 Burak Akbıyık İTÜ Endüstriyel Tasarım  
58 Derya Öktem Osmangazi Tıp  
59 Emrah Canbazoğlu Hacettepe Diş  
60 Kübra Solmaz Kocaeli tıp  
61 Hüseyin Çelikkol İTÜ Makine  
62 Metin Elitaş Yıldız TÜ Elektrik- elektronik  
63 Engin Yıldızbayrak İTÜ Elektrik  
64 Orhan İstanbul ODTÜ İktisat  
65 Işıl Özbek İTÜ İmalat  
66 Ahmet B.Dağlar Dokuz Eylül Bilgisayar İng.  
67 Elif Merve Özcan Marmara Diş İng.  
68 Burak B.Yurtbilir Marmara Diş İng.  
69 Samet Sunay Marmara İşletme ing.  
70 Mustafa G.Balkır Marmara Eczacılık  
71 Yağmur Dalman TOBB Matematik Burslu
72 Mert Arca İTÜ Kimya  
73 Alameddin Ertok Koç Fizik Başarı burslu
74 Sevgi Menevşe Ege Ü. Diş  
75 Sena Uğur Tercih yapmadı  
76 Berk Turgut Bilkent Elektrik  
77 Zehra Turgut Tercih yapmadı  
78 Setanay Mısır Tercih yapmadı  
79 Muhammed H.Arvas Fatih Bilgisayar  
80 Sema Seymen İTÜ Fizik  
81 Yiğit Akçin Galatasaray İşletme  
82 Alperen Yıldırım Tercih yapmadı  
83 Halit Tartan İÜ İşletme ing.  
84 Mesut Evren Özcan SÜ Mühendislik  
85 Meryem Çelen Tercih yapmadı  
86 Merve Tüccar Tercih yapmadı  
87 Ahmet Esen Tercih yapmadı  
88 Osman N.Özdemir Tercih yapmadı  
89 Muhammet T.Yekeler Tercih yapmadı  
90 Yusuf Yüksekdağ Sabancı Ekonomi  
91 Recep Efe Özdinçer Yıldız TÜ İşletme  
92 Servet Bağış Tercih yapmadı  
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 07.06.2018 11:28 - Görüntülenme: 3812
  Beğen | 0  kişi beğendi