T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2003 ÖSS

  Ad-Soyad Kazandığı Fakülte  
1 Mehmet Özkan Bilkent Endüstri  
2 Mustafa Bedirhan Koyuncu İtü İşletme Mühendisliği  
3 Sanem Kaleci İst. Cerrahpaşa Tıp  
4 Melike Ak Boğaziçi Endüstri Müh.  
5 Mehmet Uzunkol Sabancı Üniversitesi Müh.  
6 Hülya Er Cerrahpaşa Tıp  
7 Fasih Emrah Peker Sabancı Üniversitesi Müh.  
8 Mehmet Önder Öztürk Boğaziçi İnşaat Müh.  
9 Meltem Poyraz Bilkent İşletme  
10 Uğur Çetin    
11 Fırat Doğan Bilkent Endüstri  
12 Kevser Karaca Sabancı Üniversitesi Müh.  
13 Fehim Esen Cerrahpaşa Tıp  
14 Günay Yılmaz Boğaziçi İnşaat Müh.  
15 İlay Aygün Boğaziçi İşletme  
16 Salih Kamil Salihoğlu Boğaziçi Endüstri Müh.  
17 Onur Okçu Odtü Endüstri Müh.  
18 Burak Yenigün Boğaziçi Elektronik  
19 Azer Karadağ Işık Bilişim Sistemleri  
20 Bekir Burak Şahin Odtü Endüstri Müh.  
21 Ozan Akyıldız Bilkent Elek. Elektronik  
22 Kenan Hadzaliç    
23 Fatih Bilirgen Odtü Endüstri Müh.  
24 Mehmet Uğur İnan Selçuk Tıp  
25 Aybike Kültür Boğaziçi Makine  
26 Hatice Karaarslan Cerrahpaşa Tıp  
27 Funda Doğan Boğaziçi İşletme  
28 Gürsoy Yazaroğlu Boğaziçi Elektronik  
29 Mustafa Ali Acar Boğaziçi Makine  
30 Aslı Kurtar Hacettepe İng. Tıp  
31 Adil Vatansever Boğaziçi İktisat  
32 Yakup Kale Çapa Tıp  
33 Neslihan Gözlüklü Boğaziçi İşletme  
34 Özgür Özkurt İtü Mimarlık  
35 Cenk Demir Odtü Üniversitesi  
36 Abdullah Akçe Boğaziçi Bilgisayar  
37 Seyhan Göç İtü Telekominikasyon  
38 Çağlar Adıgüzel Odtü Endüstri Müh.  
39 Osman Yücel İtü Sistem Müh.  
40 İ. Ertuğrul Gedik Marmara İng. Tıp  
41 Fatma Gülden Temiz Boğaziçi Fizik  
42 Fırat Aşkın İtü Güverte  
43 Burak Ant İst. Ünv. İktisat  
44 Alper Ünal Çapa Tıp  
45 Önder Sipahioğlu Yeditepe Üniversitesi İşletme (Burslu)  
46 İbrihim Türkben İtü Mimarlık  
47 Yakup Konar Marmara İktisat  
48 Pınar Şentürk İtü Endüstri Müh.  
49 İbrahim Yaman Odtü Makine  
50 Türker Sayar İtü Elektrik  
51 Petek Özkan İtü Gıda Müh.  
52 Fırat Özdemir Boğaziçi Kimya  
53 Nilay Orak Marmara İng. Tıp  
54 Recep Köşker Boğaziçi İktisat  
55 Güven Gül Boğaziçi Bilgisayar  
56 Ali Cihan Örs Sabancı Üniversitesi Müh.  
57 Erdeniz Bingöl İtü Petrol  
58 Sema Özakın Odtü İşletme  
59 Melisa Özcan Boğaziçi Makine  
60 İbrahim Deniz Gödekoğlu Boğaziçi İnşaat Müh.  
61 Tuğba Aktan Kocaeli Tıp  
62 Tarık Tok Odtü Fizik  
63 Yetkin Arslan Odtü Elektronik  
64 Gülşah Ekizer İtü Matematik  
65 Gökhan Dişkaya Marmara İşletme  
66 Muhittin Yöndem Boğaziçi Bilgisayar  
67 Güldane Durukan Boğaziçi İşletme  
68 Ceyhun Bayel Sabancı Üniversitesi Müh.  
69 Dugu İlke Nartok Hacettepe Tıp  
70 Özge Sarıgül Boğaziçi İşletme  
71 Salim Çavuş İtü İşletme Müh.  
72 Güzide Zeynep Kara Odtü İktisat  
73 Elçin Uğur Boğaziçi İşletme  
74 Can Eren Galatasaray Ünv. Bilgisayar  
75 Önder Altınkurt İtü Bilgisayar  
76 Yusuf Yiğit Boğaziçi Elektronik  
77 Selen Elyürek Odtü Matematik  
78 Mert Armağan Ölüç İtü Bilgisayar  
79 Semine Betül Kasar Galatasaray Ünv. İktisat  
80 Umut Ağyüz Işık Elektronik  
81 Serdar Özkan Boğaziçi Makine  
82 Damla Manolya Yıldız İtü Mimarlık  
83 Yusuf Varlı Bilgi Ünv. İşletme  
84 Salih K. Kalyoncu Odtü Makine  
85 Serap Özçelik Bilgi Ünv. İşletme  
86 Yusuf İlerisoy Boğaziçi Kimya  
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 07.06.2018 11:27 - Görüntülenme: 3913
  Beğen | 0  kişi beğendi