T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2001 ÖSS

  İSİM ve SOYİSİM KAZANDIĞI BÖLÜM
1 Abbas Çağlar Çağlayan Odtü Makine Mühendisliği
2 Abdulfettah Büyük istanbul çapa tıp
3 Abdulkadir Şencan Yıldız Teknik İstatistik
4 Ahmet Çavuş Boğaziçi  iktisat
5 Ahmet Demirkol İ.T.Ü ELEKTRONİK
6 Ali Caner Öner Sabancı Üniversitesi
7 Ali Eren Özbey Hacettepe Kimya Mühendisliği
8 Ali Gürkan Odtü Endistrü Mühendisliği
9 İsmail Guneydaş İ.T.Ü Elektronik Mühendisliği
10 Kerem İspirli İ.T.Ü Bilgisayar Mühendisliği
11 Koray Emran Yıldız Elektronik Haberleşme
12 Mahmut Erbil Soylu Odtü Petrol Mühendisliği
13 Mahmut Jerfi Ünal İ.T.Ü Makine Mühendisliği
14 Mehmet Abbak Sabancı Üniversitesi
15 Mehmet Emre Özata Bilkent İktisat
16 Mehmet Kocyigit Yıldız Bilgisayar Mühendisliği
17 Melda Yavuztürk Boğaziçi Kimya Mühendisliği
18 Melike Okutan  
19 Meltem Yeğit İ.T.Ü Endüstri Mühendisliği
20 Muhammet F. Karayumak  
21 Murat Bahadır Kılınç İ.T.Ü İnşaat Mühendisliği
22 Murat Balaban Bilkent Genetik Mühendisliği
23 Mustafa Dölek İ.T.Ü Makine Mühendisliği
24 Mustafa Gökhan Şanal  
25 Mustafa Karakaya Bilkent Elektronik Mühendisliği
26 Münir Cansın Özden  
27 Nemci Barış Ülgay İ.T.Ü Uçak Mühendisliği
28 Nuri Bora Keskin Boğaziçi Endüstri Mühendisliği
29 Onur Kar Ege Üniversitesi. Elektronik
30 Onur Ünlü Yıldız T. Matematik Mühendisliği
31 Orhan Bulan Bilkent Elektronik Mühendisliği
32 Orhan Ustaoğlu İ.T.Ü Elektronik Mühendisliği
33 Rafet Murat Kırçın Boğaziçi Kimya Mühendisliği
34 Recep Karabıçak İ.T.Ü Mimarlık
35 Reşat Andaç Özer İ.T.Ü Elektronik Mühendisliği
36 Reşit Doğan Yıldız Bilgisayar Mühendisliği
37 Sadi Öztürk Koç İ.T.Ü Elektronik Mühendisliği
38 Sadık Kutlu İstanbul İ.T.Ü Orman Mühendisliği
39 Samiye Uysal Osmangazi Tıp
40 Seda Serap Duran Odtü Endüstri Mühendisliği
41 Semih Deçan Bilkent Elektronik Mühendisliği
42 Seray Anıl Boğaziçi İşletme Mühendisliği
43 Sevde Emirmahmutoğlu Sabancı Üniversitesi
44 Sina Yücer İ.T.Ü Gemi İnşaat Mühendisliği
45 Sinan Çelebi Bilkent Elektronik Mühendisliği
46 Sinem Koçak Cerrahpaşa Tıp
47 Şener Erdem Odtü Elektronik Mühendisliği
48 Şirin Hale Güner Marmara Diş Hekimliği
49 Tayfun Yazgün Bilgi Üniversite İşletme Mühendisliği
50 Uğur Sarıdere İ.T.Ü Uçak Mühendisliği
51 Umutcan Vural  
52 Vedat Kamer İstanbul Üniversitesi Felsefe
53 Yasin Güngör Hacettepe Eczacılık
54 Yasin Özcan Boğaziçi Elektronik Mühendisliği
55 Yusuf Eyüp Koca  
56 Yücel Yüksel İ.T.Ü İşletme Mühendisliği
57 Zafer İrican Boğaziçi Makine Mühendisliği
58 Zeynep Karakuş İ.T.Ü Fizik Mühendisliği
59 İrfan Akyüz İstanbul Üniversitesi İşletme Mühendisliği
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2012 - Güncelleme: 07.06.2018 11:27 - Görüntülenme: 3532
  Beğen | 0  kişi beğendi