T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Onur Listeleri ve İftihar Listeleri

T.C.
İSTANBUL VALİLİĞİ
Kadıköy İstanbul Atatürk Fen Lisesi Müdürlüğü
2017-2018 ÖĞRETİM YILI ONUR LİSTESİ

 SIRA

 ÖĞRENCİ ADI SOYADI

 

1

DAMLA GEDİK

 

2

ÖMER FARUK BİÇER

 

3

ABDULLAH YILMAZ

 

4

AHMET KEMAL DEMİR

 

5

AHMET BERA AYGÜN

 

6

TUĞBA BAYRAKTAR

 

7

ÖMER COŞKUN

 

8

BATUHAN APA

 

9

BATUHAN ARDA SEZENGÖZ

 

10

HATİCE YILDIRIM

 

11

KAAN AKBAŞ

 

12

İREM KIZILKAYA

 

13

GİZEM YAZ

 

14

SERDAR YAŞAR

 

15

SANEM PARLAK

 

16

SEMİH KAAN YILMAZ

 

17

ELİF TÜRKMEN

 

18

İREM DERYA GÜNANA

 

19

İHSAN ÇELİK

 

20

ERDAL KEREM AÇIL

 

21

ARDA ARSUN

 

22

İBRAHİM ENES BOZKURT

 

Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği “MADDE 160- (1) ğ) Bir öğretim yılı içinde iki ve daha fazla onur belgesi alan öğrencilere okulun onur listesinde yer verilir.             MADDE 162-(3) e göre ilan edilmiştir”

 

 

 

 

T.C.
İSTANBUL VALİLİĞİ
Kadıköy İstanbul Atatürk Fen Lisesi Müdürlüğü
2017-2018 ÖĞRETİM YILI ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ ALAN ÖĞRENCİ LİSTESİ-HAZİRAN 2018
SIRA ÖĞRENCİ ADI SOYADI SIRA ÖĞRENCİ ADI SOYADI
1 ATAKAN ŞEN 56 GİZEM YAZ
2 ENES TALHA AKINCI 57 BÜŞRA KURŞUN
3 NUMAN GÜLDEN 58 ELİF OLCAY
4 ÇAĞIL KARATAŞ 59 ERAY ERER
5 ÖMER FARUK KAYAHAN 60 MELİS DUMAN
6 SUDE YILMAZ 61 ÖYKÜ ÇORBACIOĞLU
7 ECEM CİVAK 62 SEVİM GÜZELSU
8 MEHMET KEREM ARSOY 63 HAFSA BERNA SARIÇAYIR
9 SAMETSENAYİ IŞIK 64 ZEYNEP SUDE KIZILKAYA
10 BEYDA DOĞAN 65 YUSUF TAHİR SAĞIR
11 EMRE CAN TUGAN 66 BURAK CAYMAZ
12 İREM DERYA GÜNANA 67 YAREN KANAT
13 ALEYNA YELKENCİ 68 FATİH YUŞA CEYLAN
14 SEMANUR BAŞER 69 ECE ESMAGÜL AYIK
15 ILGIN SEYHAN ERÇETİN 70 YUNUS EMRE PAKSOY
16 NİSA NUR CAN 71 RANA İŞAŞIR
17 BİLGE AKINCI 72 BATUHAN ARDA SEZENGÖZ
18 GÜLDER BENGİSU YEŞİLYURT 73 BEDİRHAN KILIÇ
19 MÜCAHİT ERDOĞAN ÜNLÜ 74 ÜLKÜ ÇORAPSIZ
20 AYŞE SU HATİPOĞLU 75 CEREN GÜLER
21 OSMAN CIRIK 76 DAMLA YILDIZ
22 BEYZA AKÇINAR 77 NEYRAN EROL
23 ZEYNEP SENİHA YILMAZ 78 DOĞA YAĞMUR BERKER
24 MUSTAFA MELİH DEMİRCİOĞLU 79 SEMİH KAAN YILMAZ
25 GÜLCE BALABAN 80 FİKRİYE ELİF KARAKUZU
26 MELİKE ÖZTURAN 81 NİHAN ELİF YAPICI
27 SILA ERCAN 82 SAADET GÜLŞAH ATUĞ
28 ÖMER KARATAŞ 83 GİZEM TUNCER
29 AHMET BİLAL YILDIZ 84 ÖMER YASİN YILMAZ
30 EYLÜL SİMAY BOZYİĞİT 85 ZEYNEP MİRAY ÇOBAN
31 MAHMUT YILDIZ 86 HAMZA AYBARS ÖZKAN
32 GÜLSÜM RANA KOÇ 87 BESTE BOZKURT
33 ALPEREN KILIÇ 88 DEHA CAN
34 SERDAR YAŞAR 89 ESMA MADENCİ
35 NAZLI SU BULUTLAR 90 CANAN BEYZA YAŞAR
36 KADİR BURAK BULDU 91 OKTAY ÖZEL
37 HANDE NUR ÖZKARA 92 ESRA AKILLI
38 AZİZ CAN KARAKOÇ 93 GÜLSÜM BAYRAM
39 ATİLLA TÜRKMEN 94 ZEYNEP ERDOĞAN
40 ELİF ÖZÜPEK 95 GÜZEL YEKTA BOLAYIR
41 FERİHA MESRA AKTAŞ 96 ÖMER FARUK KAYA
42 EGE ÇAKICI 97 İBRAHİM EREN AKIŞIK
43 NAZ KIYAK 98 ÖZNUR ÇAM
44 TUĞÇE POLAT 99 HASAN TAHA ERTAŞ
45 ÖYKÜ KÜÇÜK 100 DİLARA ARGAMA
46 YUSUF ŞENYÜZ 101 KADRİYE İREM ÇETİN
47 YAREN AKAN 102 FATMA BAŞAK RAKICI
48 ZEYNEP BALCI 103 HAFSA NUR ESEN
49 PINAR BANU ÇAĞLAYAN 104 TOLGA SUBAŞI
50 ÖMER COŞKUN 105 MEHMET MERT KARABULUT
51 SELİN DENİZ KIRIK 106 ALİ KAĞAN KILIÇ
52 MUHAMMET YUNUS GÖKCE 107 AHMET TAHA DURSUN
53 ALP KAAN TORÇUK 108 MUKADDES NİLSU KUTLUHAN
54 YİĞİT SELAMOĞLU 109 CİHAN ARJİN KONCA
55 ECE ZEYNEP KARAGÜLLE    
       
  Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği “MADDE 160- (1) c) Ortaöğrenim süresince en az üç öğretim yılının bütün döneminde takdir belgesi alanları üstün başarı belgesi ile ödüllendirir. MADDE 162-(3) e göre ilan edilmiştir. ”
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 08.06.2018 - Güncelleme: 08.06.2018 14:30 - Görüntülenme: 3647
  Beğen | 7  kişi beğendi