T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI

İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SENE BAŞI MESAJI


Okulumuz; öğrencilerimizin insanlığın temel değerlerini benimsemiş ve yüksek karakterli bireyler olarak yetiştirilmesi gayreti içerisinde Milli Eğitim Bakanlığımızın hedef ve amaçları doğrultusunda yeni bir öğretim yılına başlamaktadır.

 

Kıymetli Meslektaşlarım;

Anne babaları tarafından sizlerin bilgisine ve vicdanınızın diline emanet edilen, ülkemizin geleceğini oluşturacak sevgili öğrencilerimizin yetiştirilmeleri hususunda her zaman olduğu gibi azim ve fedakârlıkla çalışacağınıza dair inancımız ve güvenimiz tamdır. Başarıya ulaşmak ve öğrencilerimizi Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda yetiştirmek için sizlerle birlikte var gücümüzle çalışacağız.

 

Saygıdeğer Velilerimiz;

Büyük emeklerle yetiştirdiğiniz ve bizlere emanet ettiğiniz kıymetli evlatlarınızın, daha güzel yarınlara ulaşması için umutlar taşımaktasınız. Evlatlarınızdan beklediğiniz bu başarıların gerçekleştirilmesi yönünde bizlerle birlikte hareket etme yönündeki istek ve kararlılığınızı biliyor; onların istenmeyen ortam ve davranışlardan uzak tutulması amacıyla öğretmenlerimizle ve bizlerle işbirliğinizin artarak devam etmesinin önemini belirtirken; sizlere de yeni eğitim öğretim yılının hayırlar getirmesini dilerim.

 

Sevgili Öğrencilerimiz;

Sizler ülkemizin yakın geleceğinin yapı taşları ve uzak geleceğinin mimarları olacaksınız. Nitelikli birer birey olarak yetişmek ve bir meslek sahibi olma yönünde hedefleriniz mevcut. Bu hedeflere ulaşmak için okullarınızda öğretmenlerinizden olabildiğince çok bilgi almalısınız. Ancak unutmayınız ki okulunuz aynı zamanda sizlere paylaşmayı öğreten, saygı ve sevgiyi aşılayan, arkadaşlık duygularınızı pekiştiren ve faydalı birer birey olmanızı sağlayacak olan huzur dolu yuvanızdır. Ülkemizin dünya sıralamasında en ön sıralarda olması için okul sürecinizi araştıran, sorgulayan ve kendini sürekli yenileyerek yetişme isteğinde olmanıza bağlıdır. Bu farkındalığa sahip olduğunuzu biliyor ve yeni eğitim öğretim yılında sizlere başarılar diliyorum.

 

15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılımızın ülkemize, milletimize, tüm eğitim çalışanlarına, öğrenci ve velilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, başarılar diliyorum.

  

                                                                                                                                                           Uzm.Öğrt. İsmet GÜNEŞ

                                                                                                                                                                   Okul Müdürü V.

                                                

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 13.09.2014 - Güncelleme: 15.09.2014 11:19 - Görüntülenme: 804
  Beğen | 0  kişi beğendi