T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KADIKÖY - İstanbul Atatürk Fen Lisesi

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Başarılarımız

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI  PROJE VE YARIŞMA  BİLGİ FORMU

İLÇE/İL

ULUSAL VE ULUSLARARASI PROJE VE YARIŞMANIN  ADI

( TÜBİTAK ve SPORTİF FAALİYETLER  DAHİL)

KATILIMCI ÖĞRENCİNİN 

ADI SOYADI

ÖĞRENCİYE DANIŞMANLIK YAPAN ÖĞRETMENİN

 ADI SOYADI

YARIŞMANIN NİTELİĞİ

YARIŞMANIN YAPILDIĞI İLÇE/İL/ÜLKE

YARIŞMA DERECESİ

YARIŞMA SONRASINDA ALINAN ÖDÜL

AÇIKLAMALAR

İL

İLÇE

ULUSAL 

ULUSLARARASI

Balkan Matematik Olimpiyatları

H.İbrahim GÜLLÜK

Ahmet CEYHAN

 

 

 

X

Atina

3.

Bronz Madalya

 

4.Avrupa Kızlar Olimpiyatı

M.Ayşegül KARA

 

 

 

 

X

Belarus

2.

Gümüş Madalya

 

TUBİTAK Proje Yarışması

Ümit Yılmaz

Ömer ÖZCAN

X

 

 

 

İstanbul

3.

 

Marmara Bölgesi

TUBİTAK Proje Yarışması

Deniz DERELİ

Tuncay TURSUN

X

 

 

 

İstanbul

3.

 

Marmara Bölgesi

TUBİTAK Proje Yarışması

Eda KÜÇÜKGÜVEN

Tuncay TURSUN

X

 

 

 

 

 

 

Marmara Bölgesi

Liseler arası Behçet Necatigil Şiir Yarışması

Derya KOÇ

Sevil KAMADAN

X

 

 

 

İstanbul

2.

 

 

2023´e Mektup

Derya KOÇ

Ali Fuat GÜNEY

 

 

X

 

Ankara

Mansiyon

 

 

10 Kasım Atatürk´ü Anma Kompozisyon Yarışması

Derya KOÇ

Sevil KAMADAN

 

X

 

 

Kadıköy-İstanbul

1.

 

 

İstanbul Yıldızlar Satranç Turnuvası

Lena Nur KAYMAZ

Ahmet CEYHAN

X

 

 

 

İstanbul

2.

 

 

İstanbul Yıldızlar Satranç Turnuvası

Mahmut Metehan KIZILCIK

Figen ACAR

X

 

 

 

 

2.

 

 

TUBİTAK Olimpiyatları 1.Aşama

M.Enes ÇEVİK

Y.Selim NALBANT

Bölge

 

 

 

 

2.

 

Marmara Bölgesi

TUBİTAK Olimpiyatları 1.Aşama

Ö.Selim ÇİFTÇİ

Ömer ÖZCAN

Bölge

 

 

 

 

2.

 

Marmara Bölgesi

TUBİTAK Olimpiyatları 1.Aşama

Atalay  Demiray

Tuncay TURSUN

Bölge

 

 

 

 

2.

 

Marmara Bölgesi

Kadıköy Kaymakamlığı Kros Yarışması

Erkek Takım

Halil İbrahim UYSAL

X

 

 

 

İstanbul

1.

 

 

İBB Kızlar Liseler Arası Kros Yarışması

Kız Takım

Halil İbrahim UYSAL

X

 

 

 

İstanbul

2.

 

 

İBB Erkekler Liseler Arası Kros Yarışması

Erkek Takım 

Halil İbrahim UYSAL

X

 

 

 

İstanbul

2.

 

 

İBB Erkekler Liseler Arası Kros Yarışması

Burakhan BAHAR

Halil İbrahim UYSAL

X

 

 

 

İstanbul

3.

 

 

İBB Erkekler Liseler Arası Kros Yarışması

Mert CAN

Halil İbrahim UYSAL

X

 

 

 

İstanbul

2.

 

 

Gül Kokusu Hadis Yarışması

Baran EDİN

Ahmet Hamdi AKBABA

 

X

 

 

Kadıköy-İstanbul

2.

 

 

Gül Kokusu Hadis Yarışması

A. Yasir MEN

Ahmet Hamdi AKBABA

 

X

 

 

Kadıköy-İstanbul

2.

 

 

Gül Kokusu Hadis Yarışması

Alperen MEYDAN

Ahmet Hamdi AKBABA

 

X

 

 

Kadıköy-İstanbul

2.

 

 

2014 TUBİTAK Bilim Olimpiyatları

H.İbrahim GÜLLÜK

 

 

 

X

 

 

 

Altın

Matematik

2014 TUBİTAK Bilim Olimpiyatları

Atalay DEMİRAY

 

 

 

X

 

 

 

Gümüş

Biyoloji

2014 TUBİTAK Bilim Olimpiyatları

M.Enes ÇEVİK

 

 

 

X

 

 

 

Bronz

Kimya

2014 TUBİTAK Bilim Olimpiyatları

A.Hilmi FIRAT

 

 

 

X

 

 

 

Bronz

Fizik

2014 TUBİTAK Bilim Olimpiyatları

M.Ayşegül KARA

 

 

 

X

 

 

 

Bronz

Matematik

İstanbul Liseler arası Osmanlıca Yarışması

Abdullah TAŞ

Ali Fuat GÜNEY

X

 

 

 

İstanbul

1.

 

 

İstanbul Liseler arası Osmanlıca Yarışması

C.Ömer AYNA

Ali Fuat GÜNEY

X

 

 

 

İstanbul

1.

 

 

İstanbul Liseler arası Osmanlıca Yarışması

Sena AKGÜN

Ali Fuat GÜNEY

X

 

 

 

İstanbul

1.

 

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 02.07.2015 - Güncelleme: 02.07.2015 02:18 - Görüntülenme: 8370
  Beğen | 0  kişi beğendi